| SlenderMan299 a întrebat:

TPU am mana stanga in ghips. Spuneti-mi niste jocuri care se joaca doar cu o mana.

5 răspunsuri:
| Darius392 a răspuns:

Poti juca GTA.

| Dimitrix a răspuns:

In mare parte cele de strategie: Age of Mythology, Age of Empires, Shogun Total War 1, 2 (cele mai bune din seria Total War), Black and White.
PS: Ai si degetele de la mana in ghips? Apropo insanatosire grabnica and happy gamingwinking

| SlenderMan299 explică (pentru Dimitrix):

Da si degetele

| Dimitrix a răspuns (pentru SlenderMan299):

Sunt doar din mouse... (trebuie sa ai o mana valabila si 2 degete la mana respectiva)

| senrogas a răspuns:

Poti juca The Sims 3 destul de usor doar cu dreapta, insanatosire grabnica.