| RandyOrtonRKO a întrebat:

TPU am nev de ajutorrr! Am PC marca Fujisu Siemens si am pierdut placile video, de sunet, baza, si care mai sunt imi uteti gasi plsss placi pe internet cu marca Fujisu Siemens? va implorrrrrrr o sa va raman recunoscator am mare nevoie crying

Va dau daca imi gasiti multe funde adica mai pun intrebari asa la misto si va dau funda la aia care au gasit placi

va implorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Multumesc multt!

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Fujitsu Siemens e integrator, nu fabrica nici o placa nimic.

| RandyOrtonRKO explică:

Baaa! sa instalez placile ca nu le am