| 1fanTPU1 a întrebat:

TPU am nevoie de ajutor!
Incerc sa imi descarc Metin2United pe Mozzila Firefox dar nu imi merge imi apare o eroare De ce? Heeelp! primul raspuns primeste

Răspuns Câştigător
| Vasybulan a răspuns:

Of of of. Bai fratilor folositi un alt browser. Dar nu google chrome. Fii antena(atent) intra pe goagal si descarca opera. E cel mai bun browser(motive? sunt multe: e rapid, consuma putine resurse, e foarte sigur). Si apoi sigur iti va merge. Crede-ma ca folosesc opera de cateva luni bune si nu ma pot plange(intr-adevar mai da cate un crash dar din an in pasti deci e bun). Asta in comparetie cu firefox care are nevoie de multe add-on pentru a fi cat de cat bun(si iti va merge pasta cu acele add-on) sau in comparatie cu google chrome care consuma multer resurse.
PS dupa ce iti descarci opera sa iti descarci si ultima versiune de flash player(asta in cazu in care nu o ai instalata)big grin
Numa bine big grin