| supermari10 a întrebat:

TPU am o mare problema am o placa video nVIDIA geforce gt620m si inainte aveam driverul la zi toate jocurile mergeau perfect acum toate imi merg sacadate si nu pot instala noua versiune 340.52 spune ca nu e compatabil hardware ce as putea sa fac? ca nu ma lasa sa instalez noua versiune am windows 7 cine ma ajuta dau biiiiig funda plz!

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Intra pe http://www.ma-config.com/en
Apasa Start the detection. O sa-ti apara mai jos Agent installation. Apesi pe el si iti apare Automatic Installation.
Apesi pe el si se va instala un programel. Dupa trebuie sa apesi iarasi Start the detection. In My Drivers vei gasi toate driverele tale. Cele cu galben trebuie instalate obligatoriu, cele cu verde sunt update-uri si nu este obligatoriu sa le instalezi. Doar daca vrei. Apropo! Sa ai instalat in prealabil Adobe Flash Player. Succes!