| Razboinicescu_Sabin_1990 a întrebat:

TPU! Am o problema la Fifa 2013! Cand dau sa intru, imi apare o
casuta in care scrie E0001.Tin sa zic ca am driverul de la placa cel mai nou instalat, dar degeaba si am jucat nu cu mult timp inainte sa apara problema fifa 2013 si mergea...dar dupa ce am instalat PATCH RNGP mi-a aparut eroare si am reinstalat de 10 ori si tot nu merge...DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| dgeko a răspuns:

Dezinstaleaza jocul si patch-ul (daca merge dezinstalat) daca patch-ul nu merge dez sterge tot ce ramane in C/Program Files/Fifa 2013 sau unde ai instalat tu jocul.
Incearca asa si daca nu a mers revi si spui ce probleme ai mai intampinat.

| dgeko a răspuns (pentru dgeko):

Am uitat sa spun ca dupa toate astea instaleaza din nou jocul si lasa-l fara patch prima oara si incarca-l asa sa vezi daca merge e posibil sa fie si de la acel patcxh problema

2 răspunsuri:
| andruschi a răspuns:

Trebuie sa il reinstalezi