| Roberto103 a întrebat:

TPU am un laptop cu win 7 64 bit, procesor Intel(R) Celeron(R) CPU B830 @ 1.80 Ghz 1.80 Ghz
ram 4 gb (3.45 usable)
placa Intel hd graphics 512 mb
vreau si eu niste jocuri mai calumea pentru acest laptop

Răspuns Câştigător
| bogdan324 a răspuns:

Pai,ti-ar merge call of duty modern warfare 1, 2, 3, dirt 3, portal 2, assasin's creed 1, fear 3, batman arkham city, left 4 dead 2, grid 2

| Roberto103 explică (pentru bogdan324):

Mersi boss daca mai sti nu.ti fie frica sa scrii laughing)

| bogdan324 a răspuns (pentru Roberto103):

Daca ti-as spune toate jocurile care le-am jucat pe o placa integrata ca aia ai ameti, dar in fine, uite inca cateva jocuri
Far cry 3
Hitman absolution
Flatout 2
Burnout paradise
Half life 2
Counter strike global offensive si cs source, trebuie sa le ai pe steam ca sa le poti juca online
Garry's mod
In mod miraculos mi-a mers si gta 4, dar eu am avut procesorul mai bun, deci nu sunt sigur daca iti merge si tie la fel de bine
Euro truck simulator 1 si 2
Posibil si call of duty black ops 2, dar nu sunt sigur din cauza procesorului
Terraria
The binding of isaac
Bully scholarship edition
Manhunt 1 si 2
Nfs most wanted, nfs carbon si nfs world
Crysis 1
Fifa 2013
Team fortress 2-e moca pe steam
The witcher
Prototype
am jucat mai multe jocuri dar nu imi aduc aminte acum cum se numeau

| Roberto103 explică (pentru bogdan324):

Mersi, te-am intrebat pentru ca masoritatea din care mi le.ai spus mai sus le.am jucat