| Ionut659 a întrebat:

TPU am văzut pe multe servere de Discord că dacă pui muzică pe un Voice și după ieși și botul va ieși, cum pot face asta?

Și mai am o întrebare, cum pot băga funcția de ați alege singur culoare numelui, rolurile, etc

2 răspunsuri:
| AlaSwek a răspuns:

Salutare.
Ca să scoți botul de muzică, spre exemplu,, Rythm" folosești comanda "! disconnect" sau va fi deconectat automat de pe voice dupa 5 minute de la deconectarea ultimei persoane.

Referitor la roluri, trebuie să te duci la,, setările serverului de Discord", cauti sectiunea cu,, Roluri", si vezi acolo,, New Rol", acolo editezi nume, adaugi roluri, si editezi promisiunile, astfel încât să se deosebească una de alta. Si vezi ca trebuie să le pui intr o ordine, de la cum vrei sa se arate pe server.

| Ionut659 explică (pentru AlaSwek):

Da,aceste lucruri le știu, eu mă refer la bot să se deconecteze automat când a ieșit ultima persoană fără să mai aștepte și la roluri să ți le poți alege singur ca membru. Oricum nu mai am nevoie că am găsit cum să fac tot. Mulțumesc pentru ajutor!