| Alexandru141412341 a întrebat:

TPU care e mai puternica ps4 slim de 500 gb sau de 1tb? ce diferente sunt?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Singura diferenta e capacitatea de stocare in plus.

| FrateleTedur a răspuns:

Ps4 slim e mai bun decat ps4 normal.
500 de gb vs 1 tb reprezinta doar spatiul de stocare, nimic mai mult.
Mai bine iti iei un slim de 500gb decat unu normal de 1 tb, daca nu o sa joci foarte multe jocuri in acelasi timp, adica sa le ai instalate multe in acelasi timp, pentru ca jocuri gen gta v sau the withcer 3 au pe putin 60-70 gb.

| Alexandru141412341 explică (pentru FrateleTedur):

In cate fps mere gta 5 si fifa 17?

| FrateleTedur a răspuns (pentru Alexandru141412341):

Pe ps4/ xbox sau orice consola, jocurile vor merge mereu mai prost ca pe pc. Insa cred ca gta v si fifa 17 merg in 60 fps 1080p.
Jocurile pe ps4 sunt mai scumpe decat cele pentru pc, pentru ca jocurile de pc, nu sunt adaptate pentru toate pc-urile, in timp ce pe ps4, nu ps4 e adaptat pentru jocuri, ci jocurile pentru ps4 => pret mai mare.

| Alexandru141412341 explică (pentru FrateleTedur):

Da si daca mere in 60 fps e ca pe pc mere in lag sau cum?