| Neagu_Andrei_1996 a întrebat:

TPU.
Cum pot sa scap de nervii de la fortnite?
Toti campeaza frate si nu pot sa ma joc linistit.
Sa ma bata tata, am un meci mai prost, m-apuca raul de la cat de prosti sunt copii, aia sa ma bata tata.
Vreau raspunsuri serioase!

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Daca ar fi asa prosti nu te-ar scoate din circuitlaughing Te cobori la nivelul lor si campezi si tu, Eu asa scot cel putin 1-2 eliminations pe mecilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e farmecul, si eu campez sau fac curse cu masini incerc sa dau peste ei. Chiar ieri am castigat un meci cu echipe de 4 dupa ce am ramas singur dupa primele minute.

| Jakye a răspuns:

Nu mai juca Fortnite. Easy.

| Florin05 a răspuns:

Joaca alt joc