| SlenderMan299 a întrebat:

TPU dati-mi si mie niste jocuri smechere in multiplayer care sa aiba grafica faina ( ma tine configuratia). Deocamdata joc doar Battlefield 3. Vreau ceva open world dar multiplayer stiu si eu. De care sa nu ma plictisesc.Nu vreau Minecraft, Metin. Vreau ceva multiplayer gratis si diferit. Ofer funda!

2 răspunsuri:
| Miitzuu a răspuns:

WoW, DOTA2, Robocraft, Hearthstone

| DLeonard1998 a răspuns (pentru Miitzuu):

WoW nu este free doar daca joci pe servere cu crack care is de tot cacatul, Dota 2 prea slow paced (imo) si e mai greu pentru incepatori (recomand LoL e easy to learn but hard to master ), Robocraft ii ok big grin cred, Hearthstone foarte captivant happy rank 13 aici tongue.

Aici e lista mea big grin
-Planetside 2 (ai nevoie de un rig foarte bun la batalii cu peste 1000 de playeri, iar cele 4 harti fac cat intregul Kalimdor din WoW are grafica frumoasa PS: am HD7950 in CF cu un i5-4670k si uneori imi scade fps-ul sub 30 cand este o batalie intensa si ai nevoie de prieteni sa fie distractiv jocul)
-Warframe este un joc de grinding daca joci f2p dar daca decizi sa bagi cativa euro poti face relativ destul de usor de arme si caractere puternice happy
-Loadout este un TPS foarte smecher cu customization foarte bun!
-Smite este un MOBA foarte distractiv cu o grafica buna (DX9 dar poti sa pui DX11 daca modifici un file.ini)
-Tom Clancy's Ghost Recon Phantoms este un joc cu strategie si daca ai PC-ul bun poti sa pui extra AA si Texture Filtering happy sa arate misto!