| supermari10 a întrebat:

TPU esti vreun windows xp care sa instaleze driverele la instalare la fel ca windows 7? adica driverele intregrate placa de retea sunetul usb etc?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate windows-urile instaleaza drivere daca recunosc calculatorulwinking Adica daca iei un calculator d'asta bun din 2015, windows xp nu cred ca o sa stie de nicio componenta si o sa te lase sa ti le instalezi singur. Eu recomand programele 3dp chip si 3dp net pentru drivere. (3dp net e pentru internet si are toate placile de retea incluse in program happy )