| gica29 a întrebat:

TPU imi puteti recomanda un pc de gaming cu un pret mai mic da va rog sa mearga jocurile aste star wars battelfront, quantum break timeless, resident evil 7, gta v, watch dogs 2, call of duty black ops 3, fallout 4, wolfenstein, doom, dying light, overwatch PS

4 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Pret mai mic pentru jocurile alea inseamna minim 2700 lei

| XYZ02 a răspuns (pentru Gonrax):

Un i3 (pentru ca nu a aprut r3 inca) cu un rx 460/1050 este suficient pentru acele titluri, dar nu pe detalii maxime.

| 1918 a răspuns:

Cat esti dispus sa investesti?

| Ilie_Robert_1991 a răspuns:

Mai bine ar fi sa iti construiesti tu un calculator cu piese cumparate de tine ca sa fii sigur ca iti vor rula jocurile.