| alexfotbalpoli a întrebat:

TPU joc metin si un prieten de lv 76 stie respamu de la metine in tara de foc si ia toate metinele el ca stie cand le da rewspam gm dar a zis ca stie doar la tara de foc respamu si stie cineva minutele la care sa da respam in muntele shoan la metinele de 55?

Răspuns Câştigător
| Meheツ a răspuns:

Deci :) nu GM le da spawn la metine :D este un script... nu te iau cu amanunte ca nu ai intelege :D

metinele de 55, Metin of Devil
si de 65 Metin of Death se gasesc aici : http://img120.imageshack.us/img120/2381/22910684zr9.jpg
- cu portocaliu de 55
- cu mov de 65

NU exista un interval anume, dar dupa ce ai spart unul, intr-un interval de 180 de secunde va aparea unul nou la una dintre locatiile alese de server la intamplare.

deci metinele pica iar dupa 3 minute dupa ce le-ai spart (pe oficiale e regula asta). Fii atent ca nu pica pe acelasi Channel, poate sa pice pe oricare channel (CH) sau sa ai noroc sa il gasesti pe CH-ul tau.

bafta! scuze pentru ca nu stiu cum se zice la metine in romana, am jucat numai UK :D

| alexfotbalpoli explică (pentru Meheツ):

Am batut un metin apoi dupa 5 sec tot pe acelasi ch a aparut altul langa el apoi din nou la fel 3 meitne la fel laughing

| Meheツ a răspuns (pentru alexfotbalpoli):

Pe privat asta? e posibil sa le fi dat un gm care era pe invizibil langa tine.

| alexfotbalpoli explică (pentru Meheツ):

Nu pe ro