| robitza123 a întrebat:

TPU joc si eu metin2 ro
Mi-am reinstalat windows-ul si cand intru pe metin2 ro imi apare un singur server numit arthuro sau ceva in gen
De ce imi apare doar un server si de ce se numeste asa?
Cel care raspunde corect primeste funda!

2 răspunsuri:
| AntonyoBoss a răspuns:

Fiecare tara are servere de metin diferite, tu nu ai metin2ro sau nu il ai in roamana poate il ai in alta limba sau poate ai privat, downloadeaza-ti metin2ro dupa site-ul oficial.

| GameMaster93 a răspuns:

Inseamna ca nu este metin 2 Ro intra pe site-ul lor si incearca fiecare limba de acolo si te uiti la serverele date. poate asa reusesti sa-ti dai seama.