| NumeUtilizator10000 a întrebat:

TPU, nu inteleg un lucru la agar.io, pe servere private, cand imi fac un server privat fac un scor foarte mare, chiar si 10 milioane, dar trebuie sa ma ajutati la servere multiplayer de agar.io! Foarte rar ating 1500 la scor, iar cand vreau sa fac team nu ma lasa, chiar si am pus nume profesionale si tot nu a functionat. Ajutati-ma pls!

1 răspuns:
| Valentin771 a răspuns:

Eu iti recomand la lasi agar.io si sa te joci slither ca e mult mai amuzant