| valy91 a întrebat:

TPU nu pot sa intru pe google imi zice ca e expirat certificatul help dau funda dau oriceeeee! am dezinstalat si reinstalat google chrom si tot asa e nici pe youtube nu pot sa ma loghez tot asa imi apare cryingcrying

Răspuns Câştigător
| Cipri99 a răspuns:

Da data si timpul dai change time ala si dai internet time change settings si dai update now astepti max 10 sex sa se faca data si dai OK si gata.

2 răspunsuri:
| g4mma a răspuns:

Fixeaza-ti ora si data pe calc, s-ar putea sa fie dereglate.

| Alexoriginalu a răspuns:

Se poate sa nu le fi mers lor cerificatul SSL, sterge-ti cache din browser, sigur va merge happy