| Bogatasul a întrebat:

TPU pentru cei care joaca Wwe total edition banda aia de jos cu 2 culori daca joaca 2 jucatori sau cu 4 daca joaca patru ce este?
Funda

Răspuns Câştigător
| xToTheZx a răspuns:

Iti arata cat mai rezisti. De exemplu daca nu mai rezisti la bataie atunci culoarea ta ti se duce de tot, iti ramane doar o liniuta mica. Daca culoarea ta e mai lunga atunci poti sa faci si manevra de final. Sper ca te-am ajutat. Bafta!

2 răspunsuri:
| Bogatasul explică (pentru xToTheZx):

Cum fac manevra de final si iti dau funda?

| xToTheZx a răspuns (pentru Bogatasul):

Nu stiu deoarece nu m-am jucat, nu pe manevra de final trebuie sa imi dai funda ci pe raspunsul meu.