| SlenderMan299 a întrebat:

TPU vreau sa imi cumpar Call of duty ghosts pe notebook dar nu stiu daca o sa imi mearga.Ma intereseaza mai mult daca o sa pot sa rulez jocul pe medium-high cu 60FPS.Am urmatoarele componente:

Windows 8 64 Bit

Intel Core i7 1,8 ghz 2, 4 ghz with turbo boost 3 ghz http://ark.intel.com/......o-3_00-ghz

Ram 8 GB DDR 3 L 1600Mhz

Nvidia Geforce GT 750M, 128 Bit, DDR 3, VRAM 4 GB.

Rezolutie : 1366x768

Nu stiu daca placa video este buna. Astept parerile dumneavoastra.

3 răspunsuri:
| OctaLoL a răspuns:

Da,jocul o sa ruleze bine pe acel Notebook.

| SlenderMan299 explică (pentru OctaLoL):

Pe ce setari de grafica si cat fps?

| OctaLoL a răspuns (pentru SlenderMan299):

Rezolutie 1366x768, toate setate la High cu exceptia Texturilor care voi fi setate la Normal, cu 30FPS.