| vali123456 a întrebat:

TPU vreaun un cfg de bhop pentru sv de furien ca sa merg mai repede pe pereti cel mai bun cfg primeste FUNDA?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| RaduHD a răspuns:

*********************BHOP Script*******************

alias +newbh "alias _special jump; jump"
alias -newbh "alias _special"
alias newbhtoggle "bhopon"
alias jump "special; wait; +jump; wait; -jump"
alias bhopon "bind space +newbh; speak on; alias newbhtoggle bhopoff"
alias bhopoff "unbind space; bind space +jump; speak off; alias newbhtoggle bhopon"
bind space +newbh

echo "BHOP CFG Activated!"
echo "GL&HF"
play fvox/activated and ready to kill

Asta e bun vezi sa tii apasat pe space ca sa mergi pe pereti cand esti furien

| elvisyou a răspuns (pentru RaduHD):

Nu e prea bun

| George1923 a răspuns (pentru RaduHD):

Imi dai si mie site-u pe mess cautama pe,, georgeechert14@yahoo.com