| christos1234 a întrebat:

Uchiha Madara : care e tehnica prin care devine de neatins are vreo slabiciune? e vreo posibilitate ca sa moare vreo data? cum de traieste atata timp? e nemuritor? Il va invinge naruto?

1 răspuns:
| DopefLsh a răspuns:

Uchiha Madara e mort.Probabil crezi că Tobi e Madara.Nu,nu e Madara, ci Uchiha Obito.Are slăbiciuni, dacă nu avea nu pierdea împotriva lui Hashirama.El a murit iar Kabuto l-a reînviat cu tehnica Edo-Tensei.Madara l-a salvat pe Obito şi la antrenat.