| Kent2142 a întrebat:

Un admin de pe cs mi-a facut poze si nu sunt pozele in folderu cstrike! ce fac? am windows 7 x64

Răspuns Câştigător
| Zyperstone a răspuns:

Window-usul n-are nici o treaba.
Depinde de cs.
Pozele pot fi in doua locuri: cstrike sau cstrike_romanian (daca folderul este facut automat de cs pentru salvarea screenshoturilor, cfgurilor, demourilor etc.)
Oriunde le-ai gasi ele sunt cu numele hartii care se juca atunci si 0000 la sfarsit daca e prima poza, la a doua 0001, a treia 0002 si tot asa, depinde cate poze ti-a facut.
De exemplu daca era harta de_dust in timp ce ti-a facut pozele, le vei gasi cu numele de_dust0000, de_dust0001, de_dust0002, de dust 0003. depinde cate poze ti-a facut.
Sper ca ti-am fost de ajutor, spor la unban.
P.S.: daca nu le-ai dat in momentul cand ti le-a cerut, o sa trebuiasca sa faci cerere unban pe forumul serverului ca la model, si sa pui pozele la dovezi (le uploadezi si acolo pui doar link-ul)