| VirtualKnight a întrebat:

Un hack Metin2 functional care sa nu fie detectat de Anti-Hack?
(si sa fie gratis nu cum au facut idiotii aia cu m2bob de nu mai e)

7 răspunsuri:
| R3DAOT a răspuns:

Crezi ca asa prosti is aia de la metin sa nu faca tot posibilul sa nu mai poate fi folosit niciun fel de hack? daca ar fi hackuri cum crezi ca ar mai lua ei bani de pe alti. cand oricine si-ar putea baga yang cu caru...

| VirtualKnight explică (pentru R3DAOT):

Mdea nu mai conteaza ca m-am lasat oricum...

| R3DAOT a răspuns (pentru VirtualKnight):

Ma bucur, poti incerca LOL, DOTA 1 si 2, Dishonored, max payne 1, 2, 3; Far Cry 1, 2, 3...

| VirtualKnight explică (pentru R3DAOT):

Da,mersi oricum ca mi-ai raspuns la intrebare. Oricum nu eram facut pentru MMO-uri.

| R3DAOT a răspuns (pentru VirtualKnight):

Câstigă bani de acasă, cât ai zice Bâzzz!

Avantaje cont:

-primesti 5 $ BONUS la inregistrare
-poti lucra de acasa sau de la birou
-nu ai un program fix, esti propriul tau sef
-ai un venit pasiv din activitatea echipei tale
-nu trebuie sa instalezi nimic pe calculator
-ai acces in timp real la contul tau

http://adf.ly/J6i0e

| IF45e a răspuns:

Ce fel de hack vrei?(fishbot, moneyhack etc.)

| MateiNorrisNemes a răspuns:

Nu mai exista hack-uri care sa nu le detecteze Hack Shield. Sorry happy