| andreialexandrubotea a întrebat:

Un joc Transformice este cu soareci si fac parte dintr-un trib(un fel de club) si acolo e un televizor cu melodii de pe youtube si cica ca sa pui o melodie trebuie sa bagi un cod de patratele si nu-l gasesc. Cine stie unde e codul ala la melodii pe you tube?

Răspuns Câştigător
| Cinciomie a răspuns:

Eu stiu, cauti melodia care o vrei dai pe ea click dreapta si dai copy si la trib este o sageata, dai pe ea si dai acolo dai Paste, apoi dai valideaza si apare muzica. Cred ca ti-am fost de ajutor! Si eu joc Transformice ma ceama Cinciomie.