| Judger21 a întrebat:

Un program tv pentru a viziona Viasat History, Viasat Nature, Viasat Explorer, Digi World, Digi Life, Digi Animal World, BBC Knowledge, BBC Entertainment, Look TV Look Plus, History Channel, şi restul canalelor pe care le prinzi normal cu RCS-RDS. Digi-urile si BBC-urile nu merg cu SopCast. Funda

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.cool-tv.net/
Acesta il foloseste si tata, doar ca baga multe reclame. Bafta!

| Judger21 explică (pentru anonim_4396):

Salut! Şi eu am folosit Cool Tv pentru BBC Knowledge, până când am aflat de fms38.mediadirect.ro, care până la urmă s-a oprit. Din păcate, nu am găsit stream-uri pentru BBC Entertainment şi Digi-uri(documentare). Sper să mă poţi ajuta în acest sens, tu sau alţii. Mulţumesc!