| lulutzu a întrebat:

Un site cu aplicatii si jocuri pentru o tableta cu android 2.2. Google play imi zice ceva cu o sincronizare si nu prea le am happy

1 răspuns:
| Denisucu55 a răspuns:

Salut! Telefoanele si tabletele sunt destul de asemanatoare. Eu am un Samsung cu Android 2.3. si are Samsung Apps, daca tableta ta e Samsung, acesta este site-ul potrivit. Si Google Play e foarte important, incearca sa rezolvi chesti cu sincronizarea. Si telefonul meu are Google Play si trebuie sincronizare. intra in setari si cauta. Sper ca am ajutat!