| Hahahahshshwb a întrebat:

Un vpn free bun care sa nu-mi incetineasca prea mult net?

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Slabe sanse sa gasesti. Orice e free e suprasolicitat de prea multi useri.

| NintendoHackers a răspuns:

Bună! Nu prea există VPN-uri care să meargă rapid și să fie gratuite, dar dacă totuși vrei unul îți recomand Psiphon Pro. Îl poți descărca și pe PC, și pe mobil, iar dacă vrei să crești viteza internetului pe versiunea de telefon poți să te uiți la câteva reclame și să cumperi câteva ore de conexiune rapidă cu banii virtuali. Sper că ți-am fost de ajutor! happy