| xHellBoYx a întrebat:

Unde cade cercei de aur?sau la ce misiune?(sunt aia cu inteligenta)Si ce cade in mapa blestematilor?(Imha sau altele)Si de la ce lvl

Răspuns Câştigător
| LowWw a răspuns:

Salut, cerceii de aur cad in map1 la diversi mobi
si in IMHA cade Lama Fier Rosu(RIB), Sabie Luna Plina(FMS) Pumnal Foaie Neagra (PFN) doar la lvl 17-18-19-20 in rest cad numai prostii!

1 răspuns:
| Moshu232 a răspuns:

Pe ro? scuza-ma sa iti zic dar pe ro nu exista cercei de aur! doar pe private daca vrei. Si pe private trebuie sa fie un server pvp cum ar fi asta http://hammerm2.com/
Pe asta joc chiar eu.
Si acolo ii gasesti in magazin. Funda?