| AvalohAlyn a întrebat:

Unde dau sa joc că să fiu doctor/medic in Sims 4? Unde apăs că să am cariera ăia de doctor in joc? Știe cineva? Nu am reușit să aflu până acum, de asta am pus din nou întrebarea.
Dau funda

Răspuns Câştigător
| Unicorni26 a răspuns:

Te duci la un calculator sau apeși pe telefonul de jos de lângă caracterul tău și dai pe "Find a job" și acolo iti alegi cariera de medic apoi uita-te la videoclipul asta https://youtu.be/L9q_iM_ksVQ sau cauta tu pe YouTube "Cum sa devi doctor in Sims 4" sau in engleza dacă iti convine mai mult.
Sper ca te-am ajutat!