| AvalohAlyn a întrebat:

Unde dau sa joc Get to Work la Sims 4 si sa fiu medic/doctor in joc? Adica simsul meu sa fie doctor/medic.

4 răspunsuri:
| IonutR1 a răspuns:

Tu nu prea ai ce sa dai. Daca il ai de pe Origin, trebuie sa ai in prim, ul rand joc-ul instalat de acolo si DLC-ul cumparat si instalat. Odata instalat, el va fi in joc. Cam asta e. Daca nu il ai de pe origin e posibil nici sa nu ai DLC-ul.

| gardin a răspuns:

Trebuie sa il descarci si atunci poti sa fi medic, politist si om de stinta ...la aceste slujbe poti sa te duci la locul de munca

| AvalohAlyn explică (pentru gardin):

Si cum te duci la munca la slujba de medic de exemplu? Adica dau la find a job, aleg medic si gata? Sau cum?

| gardin a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Da..si cand o sa vinafiu timpul sa te duci la munca te intreaba daca vrei sa mergi cu el sau sa ramai acasa cu alti membri