| roairerg a întrebat:

Unde gasesc calculatoare second hand in Slatina Olt, sau chiar un magazin care sa aiba si laptopuri (sh sau noi)? M-ar interesa un magazin IT care sa dea si garantie si sa fie serios. Repet, doar in Slatina si nu reprezentante cu garantie la Bucuresti!

Răspuns Câştigător
| mflorin06 a răspuns:

Gasesti calculatoare sh, laptopuri sh, imprimante sh, monitoare si in Slatina la Gia Sistem (I.T. Center) de pe bld. Nicolae Titulescu, Nr. 35, vis-a-vis de BNR (Zona Kaufland). Garantia e pe bune. Au marci bune HP, Dell, Fujitsu Siemens, Samsung... etc. Ca referinta vezi ca au si site www.giasistem.ro. Bafta la shopping!

| roairerg explică (pentru mflorin06):

Merci frumos mflorin06! am intrat pe ce mi-ai recomandat si ia-m sunat. ai avut dreptate. chiar am gasit un laptop fujitsu Siemens, la 750 roni exact ce imi doream. bravo ai fundita!

5 răspunsuri:
| Veromon a răspuns:

Uite aici http://www.pcalien.ro/laptopuri-tablete gasesti laptopuri second hand cu garantie, transportul este gratuit si daca nu esti multumit de produs il poti returna in 15 zile. Elevi si studenti au discount 10%

| SherryXoX a răspuns:

Intra pe Site.ul www.tocmai.ro, cauta localitatea ta si cauta acolo tot ce vrei, sunt foarte ieftine :D

| roairerg explică (pentru SherryXoX):

Merci de raspuns, insa am specificat "un magazin IT care sa dea si garantie si sa fie serios". Din cate stiu eu, siteul precizat este de anunturi vanzari a-z si nu e specializat numai pe IT, calculatoare. Garantie nu mai vorbesc?! Mai caut, deja in Slatina au disparut multe magazine de calculatoare!

| spider99spy a răspuns:

Cele mai ieftine gasesti aici: http://www.calculatoaresecondhand.org/