| ClauCR7 a întrebat:

Unde gasesc metinele de 60 in metin2 ro?

Răspuns Câştigător
| WholeWorld a răspuns:

Le gasesti doar in turnul demonilor la etaju 4 prima data iti apare un metin de lev 55 dupa ce il distrugi o sati apare si celelalte metine ca sa treci la urmatorul etaj imediat dupa ce spargi metinu de 55 vei primi niste cordonate penultimile cordonate indica metinu de 60 adevarat pentru a urca la urmatorul etaj da si tu un vot acolo sau funda cum vrei tu

3 răspunsuri:
| MaRiaN96 a răspuns:

Metinele de 60 sunt doar in dtwinking
funda?

| shhhs a răspuns:

Daca ai nevoie de un ghid de parcurgere al turnului, uite aici unul:
http://orademetin.blogspot.ro/......iti-c.html

| ClauCR7 explică:

Asta stiam si eu... credeam ca mai apar pe undeva dar nu stiu eu big grin