| anonim_4396 a întrebat:

Unde pot gasi emulator de xbox360, imi trebuie neaparat, ca, caut de 2saptamani si nu gasesc!
Va rog, cineva care stie sa imi spuna
Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| ionutVUVUZELA a răspuns:

Ca cauti? nu exista dar vezi http://www.emulator-zone.com/ si chiar daca ar fi emulator de xbox nu avem noi romanii calculator care sa poata sa emuleze asa ceva

| WyndFTW a răspuns:

Nu exista inca nici XBox360 nici PS3. Emulator-Zone e cel mai bun site cu emulatore daca nu gasesti acolo inseamna ca : 1-Nu exista 2-E un virus laughing