| Fdss a întrebat:

Unde pot gasi gift card-uri google play? (adica carduri cu un cod promotional pe care il poti folosi ca sa cumperi o aplicatie contra-cost de pe google play)?

Nu de comandat de pe internet ma refer. Vreau sa stiu daca se pot gasi in Romania undeva la un magazin sau asa ceva.

Răspuns Câştigător
| SooB a răspuns:

Pe site-ul lor spune unde le poti gasi https://play.google.com/about/giftcards/

2 răspunsuri:
| serbangruianu a răspuns:

Nu se poate asa ceva.

| CalcarCamataru a răspuns:

Scuze daca e prea tarziu dar in Romania poti gasi giftcarduri sau coduri de la masinilr selfpay