| cosmin9320 a întrebat:

Unde pot gasi un trade hack pentru servere private de metin2?

3 răspunsuri:
| cosmin655 a răspuns:

N-o sa gasesti asa ceva...am jucat si eu metin mai demult...nu exista asa ceva si daca exista nu ti-l da nimeni.

| xAke a răspuns:

Frate, NICIODATA nu o sa gasesti "Trade Hack" pentru ca NU EXISTA!
Sper ca sa nu mai cauti asa ceva. Si sa incepi sa joci corect happy

| FL3IMO a răspuns:

Cum naiba sa ziceti ca nu exista Trade Hack eu am fost pacalit de multe ori cu el deci cum doame iarta-ma imi luau itemele?