| Dead4You15 a întrebat:

Unde pot sa vând o casca de realitate virtuală (valve index) in Bacău?

1 răspuns:
| nuspuncinesunt2 a răspuns:

Buna!
Din fericire sunt din Bacau.
Stii, cel mai posibil ai putea online.
Pe Marketplace-ul de la Facebbook, pe olx, pe publi24, pe okazii, pe site-uri de genul.
Poti incerca sa vorbesti cu prieteni de ai tai, poate sunt interesati.
Niciodata nu poti stii!
Incearca.
A, da. Daca ai folosit-o sa nu uiti sa mentionezi ca e la mana a doua si sa nu uiti sa scazi si din pret pentru asta.
Daca poti, incearca sa dai cat mai multe informatii despre ea.
Cei interesati de asa ceva, se vor da in vant mai multicel dupa ea dupe ce vor afla mai multe.

Bafta!