| Nini_2117 a întrebat:

Unde se poate face la farmerama ceva concurs pentru.ca primesc parfumuri.Si nu stiu de ce nu gasesc.

Răspuns Câştigător
| mikidutza_7540 a răspuns:

Parfumurile le primesti pentru ca daca te uiti bine jos sub parcelele de diferite dimensiuni iti apar niste inimioare.dai pe inimoare si iti apare o curte cu o casuta ceva de genubig grin
le pui pe iarba si apare ceva acolo cu niste oi apesi de 4 ori pe acele oi ...si ti se va reproduce niste animale.big grin...
iar cu parfumul vei reduce timpul reproductiei :X

Observatie:pentru a activa aceasta reproductie ai nevoie de 2x super hrana:X

fundita?big grin