| voicualexvoicu a întrebat:

Unde tunez si eu masina in gta sanandreas ca vreau sa-mi tunez masina crying((((((((((((((((((((((((

Răspuns Câştigător
| Crysty1996 a răspuns:

Pentru a tuna masina iti trebuie mod dar daca chiar vrei du-te in las venturas si cauta 2 garaje unu langa altu nu mai stiu in ce oras dar era 2 garaje unu langa altu intrunul trebuie sa tio poti tuna daca nu mere baga mod si va mere BAFTA (da si mie o funda ca nu prea am )

1 răspuns:
| voicualexvoicu explică:

Multumesc asa am sa fac dar cand am downloadat mod nu stiam pe ce sa apas mai bine ma duc in las venturas