| RadXx a întrebat:

Urgent! Buna TPU as avea si eu o problema :cand intru in metinul client by absegara v3.7 nu stiu cum ai dau start si mai apare :Client v3.7. exe has stopped working si nu stiu dc nu pot intra an el as fi ff recunoscator celui care m-ar ajuta funda si voturi va rog plz help straight face

1 răspuns:
| RedPorcelain a răspuns:

Cred ca nu e instalat corect.Stiu ca si mie mi s-a intamplat ceva asemanator si a trebuit sa rog un coleg priceput sa ma ajute.In orice caz, reinstaleaza jocul, iar daca tot nu iti merge roaga pe cineva. Multa bafta!