| xStefiy a întrebat:

Urgent! cand incerc sa deschi minecraftu' nu stiu ce are da nu se deschide de tot si miu se face ecranu negru, se inchide si imi da fisierul asta "hs_err_pid2604"ma puteti ajuta va rog. Funa cat de repede

Răspuns Câştigător
| Dddsasul a răspuns:

Pai cel mai probail nu e compatibil calculatorul tau sau placa video, a doua posibilitate ar fi sa nu se fi instalat cum trebuie si a treia ca launcherul tau sa nu fie bun, sa fie stricat... altceva nu imi trece prin cap, funda =?