| Leeuk a întrebat:

URGENT! De curand un prieten si-a luat controller xbox 360 pentru PC. El are windows 7 si ii merge. Vreau sa imi cumpar si eu, dar am windows xp si nu stiu daca merge. Deci daca stiti sigur raspundeti, un raspuns concret. FUNDA

Răspuns Câştigător
| Bratulescu_Mihai_1992 a răspuns:

Deci daca are si mufa usb sigur ca o sa mearga si pe xp si pe orice Windows! Bafta!

| Leeuk explică (pentru Bratulescu_Mihai_1992):

Dar unitatea mea nu are loc de cd adica nu pot sa instalez acel driver...

| lpavel a răspuns (pentru Leeuk):

Rogi pe cineva sa-ti copieze driver-ul de pe cd pe un stik si-l instalezi asa!
Eu asa fac desi as putea sa instalez si de pe cd dar pana mai caut cd-ul... asa am copiat driver-ul in pc si il instalez oricad fara sa mai caut cd-ul. Fa si tu la fel! Bafta!

| Leeuk explică (pentru lpavel):

Am gasit si pe net un driver pentru xbox dar nu stiu daca se potriveste

| lpavel a răspuns (pentru Leeuk):

Exista unul universal adica pentru toate joystikurile daca pe ala l-ai gasit e bine!
Incearca-l nu ai nimic de pierdut daca e bun o sa mearga daca nu il dezinstalezi si gata... Succes!

5 răspunsuri:
| Bratulescu_Mihai_1992 a răspuns:

Probabil o sa mearga (poate mai trebuie un driver instalat) DAR nu mai folosi XP, iata de ce:
http://www.youtube.com/watch?v=edw95a8-hOg