| DorinaAdelina a întrebat:

URGENT,FUNDA! Am un telefon Orange Reyo si nu se mai deschide. Adica eu bag bateria,il deschid,se deschide ecranul pe care apare Orange,se aprinde beculetul si vibreaza,dar nu se deschide. Face asa incontinuu,vibreaza,apare Orange, si tot asa. Chiar nu stiu ce are.Credeti ca mai merge reparat? A patit cineva asa ceva? VA ROG URGENT OFER FUNDA!
si daca ati avut si voi asa,sa imi spuneti ce a avut, cum ati facut si cam cat v a costat! Multuu

1 răspuns:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Daca telefonul tau nu mai functioneaza la parametrii optimi, este necesar ca acesta sa fie trimis catre Service-ul Orange.
Poti preda telefonul in cel mai apropiat Shop Orange sau poti merge in cel mai apropiat Orange Care(detalii aici https://www.orange.ro/orange-care/care-center/), impreuna cu certificatul de garantie si factura de achizitie.
O zi buna,
Orange Helper