| PitikBhaa a întrebat:

Urgent! Fundă primul răspuns bun!
Tocmai mi-am reinstalat windows-ul si am reinstalat si Metin2.ro dar problema este urmatoarea:

cand incerc sa intru in joc imi apare ceva de genu: „ Sorry, your system does not support 3D graphics, please check your hardware and system configeration then try again". Imi puteti spune unde sa intru si ce sa fac?

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Deci, problema se datorează plăcii grafice, sau driverului de la ea! Intra in Start, in run scrie ->dxdiag, in fereatra care se deschide da click pe tabul Display, faci un print screen si posteaza-l aici. Ce windows ai instalat si pe cati biti?

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| Anonim232323 a răspuns:

E de la placa grafica... Si mie mi-a facut asa happy reinstaleaza-l si o sa mearga happy sau vezi ca ai o gaina inf olderu cu mt dai pe ea happy