| Edward2020 a întrebat:

Urgent, merge gta 4, SA:MP sau ets2 pe laptopul asta: Laptop LENOVO 110-15IBR, Intel® Celeron® N3060 pana la 2. 48GHz, 15.6", 4GB, 500GB, Intel® HD Graphics 400, Free Dos

5 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Merge, doar sa umbli prin meniu..ATAT!

| DavidoffUser a răspuns:

Daca zici ca merge urgent jocul pe laptop, te cred pe cuvant.

| Edward2020 explică (pentru DavidoffUser):

Ce arogant, am vrut sa aflu urgent, da mna cu unii nu ai ce sa faci, nu gandesc.

| DavidoffUser a răspuns (pentru Edward2020):

Nu-s arogant, doar am reactionat la ce se intelege logic din fraza pe care ai scris-o.
Urgent, (...) : si dupa vine configuratia.Eu inteleg de aici ca ceva e urgent si ca gta merge pe laptopul cutarica.
Daca formulai cu semnele de punctuatie adecvate si care logic te indeamna sa le pui, iti raspundeam bucuros la intrebare.
Urgent! merge gta x pe laptopul asta?
laptop Y i-18 placa video 20321 20 gb etc

| Stefancalin1997 a răspuns:

Samp da, ets2 poate, gta 4 nu prea cred.