| Tataru_Ionut_2001 a întrebat:

Va fi suficient un rtx 2080 super și i7 10700k pentru a rula cyberpunk 2077 cu setări high +ray tracing, 1080p la minim 80fps?

2 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

N-as zice 80, mai mult 60 si asta cu ceva dubii.

| N0xEterniS a răspuns:

Du-te aici pe profilul meu si vezi pagina mea. Acolo am steamul meu. Intra acolo si pe pagina o sa gasesti cyberpunk, acolo am un video facut de mine despre performanta pe RTX 2080 Super. Doar arat gameplay, nu comentariu nimic. O sa vezii si componentele mele, setarile la grafica, rezolutie etc.