| Arthiom a întrebat:

Va invoc pe toti gamerii din 2000 si pana acum laughing. Mai demult, cand aveam al doilea pc, avea pe el preinstalat un joc cu un pinguin care aluneca pe burta prin niste dealuri, copaci etc. Erau si zone cu pamant, fara zapada unde incetinea pinguinul. L-am cautat mult timp dar nu il gasesc, nici nu stiu cum se numea. Va mai aduceti vreunul aminte?

3 răspunsuri:
| DumitruS a răspuns:

Incearca sa cauti pe google ceva de genul: flash penguin games si poate il gasesti.winking

| Arthiom explică (pentru DumitruS):

No, l-am gasit, e planet penguin racer. Arata mult mai urat decat cum imi aduceam eu aminte de el laughing

| DumitruS a răspuns (pentru Arthiom):

Exact la asta ma gandeam insa nu-mi aminteam numele. Chiar ca e cam uratel laughing