| suntperfect a întrebat:

Va merge fifa 13 pe procesorul Intel celeron 1500 dual core 2. 20ghz?,momentam am o placa video integrata si foarte slaba, si 3gb ram.
Ce placa video imi sugerati sa cumpar pentru ca sa imi mearga fifa 13 de la medium spre hig sau chiar la veri hig? eu ma gandeam la gt 630 dar voi?
cat mai multe raspunsuri va rog,si cat mai repede, funda celui mai bun raspuns.

1 răspuns:
| uRage a răspuns:

Http://www.systemrequirementslab.com/cyri insearca siteul asta acolo alegi joaca si el iti va da reultatul :D