| Zuke a întrebat:

Va rog ajutati-ma!
Am o problema la Minecraft.
Uitati un video :

http://www.youtube.com/watch?v=z_m9CRqDtDQ&feature=youtu .be

-------------------------------------------------------- --------------------------
Programe folosite in videoclip :
-Bandicam:
bandicam.com

Răspuns Câştigător
| Mihail2020 a răspuns:

Salut!
Dezistaleaza java cu advanced system care (iti apare o iconita cu un program de unistaller si stergi de acolo java) sau cu programul RevoUninPro si il stergi si sa scaneze tot si sa stergi fisierele din regedit cu programele astea.
Dai un restart dupa ce ai terminat.
Si instalezi din nou versiunea Java.
http://java.com/en/download/index.jsp

2 răspunsuri:
| Zuke explică:

@@@@
WhiskeyFaraNume, downloadeaza bandicam dupa bandicam.com ca nu stiu cum se uploadeaza!

| Zuke explică:

Nu m-a ajutat niciun raspuns.
Dar totusi, multumesc pentru sfaturi!

Mai astept raspunsuri!
----
PS: Am incercat ambele variante, si nu a mers niciuna, tot aceeasi eroare imi da...