| XxXBossXxX a întrebat:

Va rog ajutati-ma! Am Windows 7 Ultimate. Leptopul il am de un an si am instalat prea multe porcari {programe} care nu imi folosesc. Cum sa sterg tot in afara de Windows? Va rog ajutati-ma. DAU FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| JustRoBo a răspuns:

Pai este simplu reinstalezi windowsul...sau poti sa te uiti ce nu-ti trebuie si le dezinstalezi din program panel.

4 răspunsuri:
| CosminC86 a răspuns:

Salut! start/control panel/programs/programs and features/ si dezinstalezi tot.

| spaghetty a răspuns:

Start,Control Panel si stergi toate porcariile in afara de programele care iti trebuie. Daca vrei sa ai doar windowsul fara drivere fara nimic stergi totlaughing

| JustRoBo a răspuns:

Iti sugerez sati reinstalezi windowsu ca sa ai viteza de operare mai maretongue nu din control panel ca o sa-ti mearga la fel

| XxXBossXxX explică:

Eu spuneam ca sa imi sterg absolut tot de de patitia {c} partitia {d}.