| Roman_Klaudiu_1995 a întrebat:

Va rog ajutati-ma cu o problema pe world of tanks cand intru in el ma loghez si cand dau sa se logheze mi se incarca si dupa ce scrie intrare in garaj si dupa si aproape cand intra ma scoate. ajutati-ma va rog

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Si vrei sa ghicim ce calculator ai?

| Roman_Klaudiu_1995 explică (pentru KodrutZ):

Are placa video de 150 si 1 gb ram dar in nainte a mers...Doar de o saptamana nu mai merge.

| KodrutZ a răspuns (pentru Roman_Klaudiu_1995):

150 ce? Cu 1 GB de ram ma mir ca porneste... nu de alta, dar mie imi mergea foarte greu cind aveam 2 GB.

| Roman_Klaudiu_1995 explică:

Are placa video de 150 1 gb ram dar in nainte a mers doar acum de cateva zile imi face chestia aia