| Berceanu_Dragos_1995 a întrebat:

Va rog ajutati-ma cum pot sa-mi mearga minecraftul dar sa nul cumpar pentru ca, cand intru pe server merge dar cand intru in joc nu merge ajutati-ma va rog

1 răspuns:
| jamesean a răspuns:

Pai is mai multe modalitati sa-l faci:

1.Incerci sa iei de aici minecraft si sa-l stergi pe cel vechi este si un tutorial despre el cum sa joci
http:// www. minecraft-romania.com/forum/tutoriale/cum-sa-jucam-minecraft-t6.html

2.Ar putea fi de la windows eu am avut si eu aceeasi problema de 2 ori si am folosit aceste 2 modalitati si si-a revenit la normal.